Projektowanie logo / Branding

Logo, znak firmowy, sygnatura, emblemat, różnie to nazywano, nie ulega jednak wątpliwości, że jest to najważniejszy element identyfikacji wizualnej każdej firmy. Ten unikalny graficzny symbol, ma ogromne znaczenie, pomoże obecnym o raz potencjalnym klientom czy partnerom zapamiętać firmę. Dlatego tak ważne jest, aby finalny projekt zapadał w pamięć i w odpowiedni sposób charakteryzował przedsiębiorstwo.

Żeby stworzyć idealny znak firmowy, trzeba dokładnie poznać markę zleceniodawcy, co produkuje, czym cechuje się jego przedsiębiorstwo, jednak to nie wszystko cały znak musi być atrakcyjny wizualnie, musi wzbudzić podziw i zaciekawienie odbiorcy, i najważniejsze powinien zapadać w pamięć. 

Pamiętajmy, że profesjonalnie działająca firma świadomie budująca swoja markę, powinna mieć spójny branding, czyli jej logo musi współgrać ze wszystkimi elementami identyfikacji wizualnej. Co składa się na wygląd firmy? Jest wiele takich elementów, do najważniejszych należy oczywiście logo i ogólna kolorystyka, w której będziemy używać. Oprócz wcześniej wymienionych elementów mogę wykonać również teczki ofertowe, plakaty, opakowania produktów, wizytówki, papier firmowy, projekt oklejenia auta i wiele, wiele więcej. Są to tylko niektóre elementy składające się na całość identyfikacji wizualnej.

 

1 projekt, w pakiecie 4 poprawki każda następna 60zł/h

2 projekty po wybraniu jednego w pakiecie 6 poprawek każda następna 60zł/h

4 projekty po wybraniu jednego w pakiecie nielimitowana liczba poprawek 

Dodatkowa opłata przy wyborze tej opcji 

logo, wizytówka, papier firmowy, koperta, teczka, każde rozszerzenie ustalane indywidualnie.

Masz pytanie? Coś jest niejasno wytłumaczone? A może chcesz złożyć zamówienie? Użyj poniższego formularza.